Wijzigen voor document 12. Tabblad Kenmerk

Laatst gewijzigd door Petra Mol op 06-02-2025

<
Van versie < 4.1 >
gewijzigd door SofieVanErk
op 23-05-2019
Naar versie < 6.2 >
gewijzigd door SofieVanErk
op 01-11-2024
>
Opmerking bij wijziging: Update document after refactoring.

Samenvatting

Details

Paginaeigenschappen
Titel
... ... @@ -1,0 +1,1 @@
1 +12. Tabblad Kenmerk
Ouder
... ... @@ -1,0 +1,1 @@
1 +Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Patiëntendossier.WebHome
Inhoud
... ... @@ -1,3 +1,3 @@
1 -Op het tabblad kenmerken kan belangrijke informatie van de patiënt worden vastgelegd. Wanneer je op ‘kenmerken’ klikt worden de kenmerken getoond welke zijn ingesteld in Beheer/Administratief/Kenmerken.
1 +Het tabblad ‘Kenmerken' biedt ruimte om belangrijke informatie over de patiënt vast te leggen. Klik op ‘Kenmerken’ om de kenmerken tevoorschijn te halen die zijn ingesteld in [[Beheer> Administratief> Kenmerken>>doc:Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Beheer.Administratief.Kenmerken.WebHome]].
2 2  
3 -De juiste kenmerken voor de patiënt kunnen ingevuld worden met de datum en eventueel een toelichting en met ‘Ok’ worden opgeslagen. Onderaan in het dossier van de patiënt worden de kenmerken getoond. De kenmerken blijven te allen tijde onderaan in het dossier zichtbaar.
3 +Je vult de juiste kenmerken voor de patiënt in met bijbehorende datum en eventueel een extra toelichting. Kies ‘Ok’ om op te slaan. Je vindt de kenmerken onderaan het dossier van de patiënt. Ze blijven daar ook te allen tijde zichtbaar.
XWiki.ASolutionsDocumentClass[0]
revision
... ... @@ -1,1 +1,1 @@
1 -1.1
1 +4.1

Inhoudsopgave

Copyright © 2016-2025 ASolutions
Rivium Quadrant 181 - 2909 LC - Capelle aan den IJsselpubliek v14.10.5