Wijzigen voor document 16. Tabblad Tropaz

Laatst gewijzigd door Petra Mol op 07-03-2025

<
Van versie < 14.2 >
gewijzigd door Petra Mol
op 07-02-2025
Naar versie < 10.2 >
gewijzigd door Petra Mol
op 29-11-2024
>
Opmerking bij wijziging: Er is geen opmerking bij deze versie

Samenvatting

Details

Paginaeigenschappen
Inhoud
... ... @@ -1,56 +1,53 @@
1 -= Tonen =
1 +Tonen
2 2  
3 3  [[image:Tabblad Tropaz.png]]
4 4  
5 5  In dit tabblad kunnen diverse instellingen rondom Tropaz worden aangepast. Met de knop 'Wijzig' kun je verschillende aanpassingen doorvoeren. Door op de knop 'Historie' te klikken, kun je zien wie, wat en wanneer heeft ingevoerd. Met de knop 'Sluit patiënt' sluit je het patiëntendossier.
6 -(% class="mark" %)Een DOAC patiënt heeft dit onderdeel niet.
7 7  
8 8  Dit tabblad komt te voorschijn als Tropaz ondersteuning is aangezet onder [[tabblad Extra-2>>doc:Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Patiëntendossier.04\. Tabblad Extra-2.WebHome]].
9 9  
10 -De instellingen zijn per gebruiker instelbaar, maar door ASolutions kan standaard een keuze worden gemaakt wat geldig is voor de grootste groep patiënten.
9 +Tropaz 2FA
11 11  
12 -= Wijzig =
11 +Tropaz kan een keuze worden gemaakt met welke soort 2FA de patiënt wilt werken. Dit geldt alleen voor Tropaz web. Er kan gekozen worden voor:
13 13  
14 -[[image:Tabblad Tropaz - Wijzig.png]]
13 +* Google Authenticator
14 +De patiënt logt in met e-mailadres en wachtwoord. Hierna wordt er gevraagd om een code van de Google Authenticator. De Google Authenticator app is gratis te downloaden in de app store of playstore. Bij de eerste keer inloggen op Tropaz wordt er een QR code getoond welke gescand kan worden met de Google Authenticator. Vervolgens genereert de Google Authenticator een code om in te loggen in Tropaz.
15 +* SMS
16 +De patiënt logt in met e-mailadres en wachtwoord. Hierna wordt een code gestuurd via de sms naar een mobiel nummer. Deze code moet worden ingevoerd in Tropaz om verder te gaan.
17 +* E-mail pincode
18 +De patiënt logt in met e-mailadres en wachtwoord. Hierna wordt er een e-mail verzonden met een pincode en een link. De pincode kan overgenomen worden in het vervolgscherm van Tropaz of de patiënt klikt op de link en logt direct in op Tropaz.
19 +* E-mail
20 +De patiënt logt in met e-mailadres en wachtwoord. Hierna wordt er een mail verzonden met een link. Wanneer op de link wordt geklikt, logt de patiënt direct in op Tropaz.
21 +* Geen
22 +Patiënt kan inloggen in Tropaz enkel met e-mailadres en wachtwoord.
15 15  
16 -== Email notificaties ==
24 +De instellinen zijn per gebruiker instelbaar, maar door ASolutions kan standaard een keuze worden gemaakt wat geldig is voor de grootste groep patiënten.
17 17  
18 -Met de vinkjes op dit scherm kan bij een patiënt ingesteld worden welke e-mails hij/zij van Tropaz ontvangt. Standaard staan deze vinkjes aan. Het is instelbaar hoeveel dagen vooraf een gebruiker een e-mail ontvangt in het [[beheer>>doc:Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Beheer.01\. Administratief.Tropaz.WebHome]]. Vanaf versie 2024.1 kunnen patiënten in de [[Tropaz >>doc:Tropaz.WebHome]]zelf instellen wanneer ze de herinneringen ontvangen.
19 19  
20 -|=(% style="width: 279px;" %)Veld|=(% style="width: 134px;" %)Type|=(% style="width: 93px;" %)Lengte|=(% style="width: 972px;" %)Omschrijving / Toelichting
21 -|(% style="width:279px" %)Herinnering INR|(% style="width:134px" %)Checkbox|(% style="width:93px" %) |(% style="width:972px" %)Instelbaar hoeveel dagen vooraf dat de INR waarde moet worden doorgegeven (afspraakdatum), er wordt een e-mailbericht naar de patiënt verstuurd.
22 -|(% style="width:279px" %)Herinnering controleafspraak|(% style="width:134px" %)Checkbox|(% style="width:93px" %) |(% style="width:972px" %)Instelbaar hoeveel dagen vooraf de controleafspraak van het zelfmeetapparaat een e-mailbericht naar de patiënt wordt verstuurd.
23 -|(% style="width:279px" %)INR waarde niet ontvangen|(% style="width:134px" %)Checkbox|(% style="width:93px" %) |(% style="width:972px" %)Wanneer een patiënt vergeten is zijn/haar INR waarde door te geven op de prikdatum (afspraakdatum), zal de volgende dag een e-mailbericht worden verstuurd.
24 -|(% style="width:279px" %)Tijdstip|(% style="width:134px" %)Dropdown|(% style="width:93px" %) |(% style="width:972px" %)Bij het tijdstip in dit scherm kan ingesteld worden op welk moment van de dag de e-mails aan de patiënt verstuurd moeten worden.
27 +//Controle afspraak//
25 25  
26 -== Controle afspraak ==
29 +De controle afspraak datum en de locatie kunnen alleen ingevoerd / gewijzigd worden voor zelfcontrole, leerfase- en zelfmanagementpatiënten. Deze twee velden worden alleen gebruikt om de controle afspraak datum/tijd en locatie te tonen in Tropaz. Verder zal er in Trodis geen enkele actie aan vastzitten.
27 27  
28 -Dit onderdeel komt tevoorschijn als de patient als soort heeft: Zelfmanagement, zelfcontrole of Leerfase onder [[tabblad Extra 2>>doc:Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Patiëntendossier.04\. Tabblad Extra-2.WebHome]].
29 29  
30 -|=(% style="width: 277px;" %)Veld|=(% style="width: 165px;" %)Type|=(% style="width: 99px;" %)Lengte|=(% style="width: 937px;" %)Omschrijving / Toelichting
31 -|(% style="width:277px" %)Controleafspraak|(% style="width:165px" %)Dropbox|(% style="width:99px" %) |(% style="width:937px" %)Locatie van de controleafspraak voor het zelfmeetapparaat. De codes komen overeen met de [[controlelocaties >>doc:Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Beheer.01\. Administratief.Controlelocaties.WebHome]]die zijn ingevoerd in het beheer.
32 -|(% style="width:277px" %)Datum|(% style="width:165px" %)Datum|(% style="width:99px" %)10|(% style="width:937px" %)Datum van controleafspraak.
33 -|(% style="width:277px" %)Tijdstip|(% style="width:165px" %)Numerieke invoer|(% style="width:99px" %)10|(% style="width:937px" %)Tijdstip van controleafspraak.
32 += Wijzig =
34 34  
35 -== Tropaz 2FA ==
34 +[[image:Tabblad Tropaz - Wijzig.png]]
36 36  
37 -Er kan één keuze gemaakt worden. De instellingen zijn per gebruiker instelbaar, maar door ASolutions kan standaard een keuze worden gemaakt wat geldig is voor de grootste groep patiënten.
36 +== Email notificaties ==
38 38  
39 -|=(% style="width: 277px;" %)Veld|=(% style="width: 165px;" %)Type|=(% style="width: 99px;" %)Lengte|=(% style="width: 937px;" %)Omschrijving / Toelichting
40 -|(% style="width:277px" %)Google Authenticator|(% style="width:165px" %)Radiobutton|(% style="width:99px" %) |(% style="width:937px" %)(((
41 -De patiënt logt in met e-mailadres en wachtwoord. Daarna wordt er gevraagd om een code van de Google Authenticator. De Google Authenticator app is gratis te downloaden in de app store of playstore. Bij de eerste keer inloggen op Tropaz wordt er een QR code getoond welke gescand kan worden met de Google Authenticator. Vervolgens genereert de Google Authenticator een code om in te loggen in Tropaz.
42 -)))
43 -|(% style="width:277px" %)SMS|(% style="width:165px" %)Radiobutton|(% style="width:99px" %) |(% style="width:937px" %)(((
44 -De patiënt logt in met e-mailadres en wachtwoord. Daarna wordt een code gestuurd via de sms naar een mobiel nummer. Deze code moet worden ingevoerd in Tropaz om verder te gaan. De sms versturen kan automatisch worden bepaald of een keuze voor een specifiek nummer kan worden gemaakt. Aan het versturen van de sms zitten kosten verbonden, vraag ASolutions voor meer informatie.
38 +Met de vinkjes op dit scherm kan bij een patiënt ingesteld worden welke e-mails hij/zij van Tropaz ontvangt. Standaard staan deze vinkjes aan. Het is instelbaar in het beheer hoeveel dagen een gebruiker een e-mail ontvangt in het [[beheer>>doc:Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Beheer.Administratief.Tropaz.WebHome]]. Vanaf versie 2024.1 kunnen patiënten in de [[Tropaz >>doc:Tropaz.WebHome]]zelf instellen wanneer ze de herinneringen ontvangen.
45 45  
46 -[[image:Tabblad Tropaz - Sms.png]]
47 -)))
48 -|(% style="width:277px" %)E-mail pincode|(% style="width:165px" %)Radiobutton|(% style="width:99px" %) |(% style="width:937px" %)De patiënt logt in met e-mailadres en wachtwoord. Daarna wordt er een e-mail verzonden met een pincode en een link. De pincode kan overgenomen worden in het vervolgscherm van Tropaz of de patiënt klikt op de link en logt direct in op Tropaz.
49 -|(% style="width:277px" %)E-mail met link om in te loggen|(% style="width:165px" %)Radiobutton|(% style="width:99px" %) |(% style="width:937px" %)De patiënt logt in met e-mailadres en wachtwoord. Hierna wordt er een mail verzonden met een link. Wanneer op de link wordt geklikt, logt de patiënt direct in op Tropaz.
50 -|(% style="width:277px" %)Geen|(% style="width:165px" %)Radiobutton|(% style="width:99px" %) |(% style="width:937px" %)Patiënt kan inloggen in Tropaz alleen met e-mailadres en wachtwoord. Er is verder geen verificatie nodig.
40 +|=(% style="width: 279px;" %)Veld|=(% style="width: 134px;" %)Type|=(% style="width: 93px;" %)Lengte|=(% style="width: 972px;" %)Omschrijving / Toelichting
41 +|(% style="width:279px" %)Herinnering INR|(% style="width:134px" %)Checkbox|(% style="width:93px" %) |(% style="width:972px" %)Instelbaar dagen voor de datum dat de INR waarde moet worden doorgegeven (afspraakdatum) wordt een e-mail bericht naar de patiënt verstuurd.
42 +|(% style="width:279px" %)Herinnering controleafspraak|(% style="width:134px" %)Checkbox|(% style="width:93px" %) |(% style="width:972px" %)Instelbaar dagen voor de halfjaarlijkse controleafspraak wordt een e-mail bericht naar de patiënt verstuurd.
43 +|(% style="width:279px" %)INR waarde niet ontvangen|(% style="width:134px" %)Checkbox|(% style="width:93px" %) |(% style="width:972px" %)Wanneer een patiënt vergeten is zijn/haar INR waarde door te geven op de prikdatum (afspraakdatum), zal de volgende dag een e-mail bericht worden verstuurd.
44 +|(% style="width:279px" %)Tijdstip|(% style="width:134px" %)Dropdown|(% style="width:93px" %) |(% style="width:972px" %)Bij het tijdstip in dit scherm kan ingesteld worden op welk moment van de dag de e-mails aan de patiënt verstuurd moeten worden.
51 51  
52 -== Tropaz account ==
46 +== Controle afspraak ==
53 53  
54 54  |=(% style="width: 277px;" %)Veld|=(% style="width: 165px;" %)Type|=(% style="width: 99px;" %)Lengte|=(% style="width: 937px;" %)Omschrijving / Toelichting
55 -|(% style="width:277px" %)Account geblokkeerd|(% style="width:165px" %)Checkbox|(% style="width:99px" %) |(% style="width:937px" %)Als dit is aangevinkt is het account van de gebruiker geblokkeerd. Dit gebeurt wanneer de gebruiker meerdere malen een fout wachtwoord heeft ingevuld.
56 -|(% style="width:277px" %)Nieuw wachtwoord|(% style="width:165px" %)Alfanumerieke invoer|(% style="width:99px" %)72|(% style="width:937px" %)Wachtwoord wat kan worden ingevoerd (eventueel in overleg met de patiënt).
49 +|(% style="width:277px" %)Controlelocatie|(% style="width:165px" %)Dropdown|(% style="width:99px" %) |(% style="width:937px" %)
50 +|(% style="width:277px" %)Datum|(% style="width:165px" %)Datum|(% style="width:99px" %)10|(% style="width:937px" %)
51 +|(% style="width:277px" %)Tijdstip|(% style="width:165px" %)Numerieke invoer|(% style="width:99px" %)10|(% style="width:937px" %)
52 +
53 += =
Tabblad Tropaz - Sms.png
Auteur
... ... @@ -1,1 +1,0 @@
1 -XWiki.PetraMol
Grootte
... ... @@ -1,1 +1,0 @@
1 -3.2 KB
Inhoud
1565590475348-445.png
Auteur
... ... @@ -1,0 +1,1 @@
1 +XWiki.MaaikeBorman
Grootte
... ... @@ -1,0 +1,1 @@
1 +15.4 KB
Inhoud
XWiki.ASolutionsDocumentClass[0]
revision
... ... @@ -1,1 +1,1 @@
1 -14.1
1 +7.2
Copyright © 2016-2025 ASolutions
Rivium Quadrant 181 - 2909 LC - Capelle aan den IJsselpubliek v14.10.5