Wijzigen voor document Release 2021.4

Laatst gewijzigd door PetraMol op 04-02-2025

Van versie 1.4
gewijzigd door Sven Borman
op 22-06-2021
Opmerking bij wijziging: Er is geen opmerking bij deze versie
Naar versie 1.1
gewijzigd door Sven Borman
op 26-04-2021
Opmerking bij wijziging: Er is geen opmerking bij deze versie

Samenvatting

Details

Paginaeigenschappen
Inhoud
... ... @@ -2,17 +2,11 @@
2 2  
3 3  = Nieuwe functionaliteiten =
4 4  
5 -* Wanneer een zorginstelling gebruikt maakt van de ketenhub NPT module, wordt in tabblad [[Extra-1>>doc:Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Patiëntendossier.Tabblad Extra-1.WebHome]] bij de kalender output opties (print kalender, Tropaz kalender en Medimo kalender) de nieuwe optie NPT kalender zichtbaar.
6 -* Digitaal vrijgeven kalenders werkt nu ook met de NPT kalender optie uit tabblad [[Extra-1>>doc:Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Patiëntendossier.Tabblad Extra-1.WebHome]]
7 -* In de patiëntinfo header bij de NPT module worden nu ook de gegevens Antistollingsmiddel, Hoofdindicatie en Streefgebied getoond.
8 -* In het [[Beheer administratief tab algemeen>>doc:Trodis.Handleiding.Trombosedienst dossier.Beheer.Administratief.Algemeen.WebHome]] kan aangegeven worden of bij het los doseren van een patiënt het doseervak automatisch leeg gemaakt moet worden.
5 +*
9 9  
10 10  = Opgeloste punten =
11 11  
12 -* Wanneer tijdens het doseren een elders prikdatum werd ingevoerd, werd niet de gedefinieerde opmerking in het dossier toegevoegd. Deze functionaliteit is hersteld.
13 -* Aantallen dagproduktie klopte niet voor de zelfmanagement patiënten. Aantallen van de doseervakken werden opgeteld bij het aantal zelfmanagement patiënten zonder doseervak.
14 -* Als een gebruiker geen toegang heeft tot het complicatieregistratietabblad, maar wel tot het opmerkingentabblad dan was het niet mogelijk om de gegevens van de ingevoerde complicatieregistratie in te zien. Dit is opgelost door de complicatieregistratie als alleen lezen te tonen als een gebruiker geen rechten heeft op het toevoegen / wijzigen van complicatieregistraties, maar wel toegang heeft tot opmerkingen.
15 -* Na het uploaden van een document in het Trodisarchief in het archiefdocument, werd niet het document getoond omdat de eventueel ingevoerde label niet goed werd overgenomen in de selectiecriteria van de  documenten.
9 +*
16 16  
17 17  = Bekende problemen =
18 18